O nas

Sekretem efektywności naszych działań jest pasja, z którą podchodzimy do pracy każdego dnia. Cieszą nas sukcesy naszych klientów, dlatego razem z nimi dążymy do jak najlepszych efektów. Wiemy, że finanse stanowią podstawę każdej działalności, zatem skrupulatnie wypełniamy powierzone nam zadania, a oprócz tego, staramy się inspirować i doradzać. Kompleksowość, to to, co nas wyróżnia. Oprócz obsługi księgowo-rachunkowej, oferujemy także wsparcie prawnicze. Podejmujemy się wielu szkoleń - aby cały czas poznawać nowe rozwiązania i być na bieżąco. Świeża wiedza pozwala nam na wypracowanie oszczędności u naszych klientów.

Specjalizujemy się w obsłudze branży e-commerce. Wspieramy w rozwoju duże, jak i małe e-biznesy. Pomagamy w formalnościach podczas prowadzenia działalności na wszystkich etapach począwszy od jej założenia. Oferujemy prowadzenie księgowości bez wychodzenia z domu poprzez łatwą wymianę dokumentów online.

Czy chcesz, aby twoja firma była w dobrych rękach? Jeśli tak to jesteś w odpowiednim miejscu! Biuro Rachunkowe Investo, zapewni Państwu kompleksową obsługę w dziedzinie księgowości, podatków i kadr. Współpracujemy z Kancelarią Prawną, która doradza, jak również reprezentuje naszych klientów przed organami publicznoprawnymi i sądami.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.